Sıkça Sorulan Sorular

Yeni doğan fotoğraf çekimi kaç günlükken yapılır?

A.Yeni doğan çekimlerini ilk 15 gün içerisinde stüdyomuzda gerçekleştiriyoruz. 15 günden sonra bebeğin esnekliğinin azalması, gaz problemlerinin başlaması ve uykularının azalmasından dolayı ilk 15 gün çok önemlidir. 15 günden sonrası için bebekler fotoğraf çekimi için çok uygun olmamaktadırlar.

Yeni doğan fotoğraf çekimleri kaç saat sürer?

A.Yeni doğan fotoğraf çekimleri bebeğin performansına göre 1 saat ile 4 saat arasında değişmektedir.

Hamile çekimleri için hangi aylarda daha uygundur?

A.Hamile çekimi için bizlerin önerisi 28-32 haftalar arasıdır. Daha aktif rahat bir çekim olması için. Sonrasında vücudunuzdaki şişliklerin artması çekim sırasında zor hareket etmeniz çekimi olumsuz etkileyebilir.

Hangi hastaneler ile anlaşmanız bulunuyor?

A.İzmirdeki hiç bir hastane ile anlaşmamız bulunmuyor. Ameliyathane ve doğumhane dışında tüm hastanelerde dilerseniz yanınızda olabiliyoruz.

1 Yaş stüdyo çekimleri için hangi ay uygundur?

A.1 Yaş stüdyo çekimleri için en uygun aylar 11. aydan itibaren yapılabilir. Yürümeye başlamadan planlanması çekimin daha aktif ve başarılı olması açısından önem taşır.

Çekimleriniz ile ilgili paket ve fiyat bilgisi ne nasıl ulaşabiliriz?

A.Tüm çekimlerimiz ile ilgili paket ve fiyat bilgisi için iletişim sayfamızdan yada WhatsApp üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Yeni doğan çekimlerinde stüdyo sıcaklığı ve hijyen nasıldır?

A.Stüdyomuz kış aylarında merkezi ısıtma sistemi ile eşit olarak tüm odalarımız 28 derece sıcaklığında sabit tutulmaktadır. Her çekim sonrası stüdyomuz özel temizlik ve hijyen malzemeleri ile temizlenip bir sonraki çekim için hazırlanmaktadır. Kıyafetlerimiz kumaşın cinsi ve yapısına göre kuru temizleme yada özel bebek deterjanları ile temizlenmektedir.

Pasta parçalama çekimlerinden sonra temizlik nasıl oluyor?

A.Pasta parçalama çekimlerinden sonra bebeklerinizi rahatlıkla siz müşterilemize ait özel banyomuzda temizleyebilirsiniz. Bebekleriniz için bebek şampuan çeşitleri, özel yıkama süngerleri, saç kurutma makinası ve bir çok ihtiyacınız olacak her şey mevcut.