Hakkımızda


Ebru Karabıyık1986 İzmirde dünyaya geldim. Celal Bayar Üniversitesi Eczacılık Botaniği mezunuyum. Üniversiteyi bitirdikten bir süre sonra sağlık sektöründe hizmet verdim. Daha sonra çocukluk tutkum ve hayalim olan fotoğrafçılığa her geçen gün merak sarmaya başladım.


Hayatım boyunca kendime bir prensip edindim. “BİR İŞİ YA EN İYİ ŞEKİLDE YAPACAĞIM, YA DA YAPMAYACAĞIM” bu yüzden 2015 yılında Rusya’da çok severek takip ettiğim fotoğraf sanatçısından en iyi şekilde eğitim alarak mesleğime başladım.


Fakat hiç bir zaman oldu, başardım, tamam demedim. Hep daha iyisini başarabilmek ve yapabilmek için gerek online, gerekse birebir eğitim almaya devam ettim ve ediyoruzda. Bu süreçte eşim Barbaros özel bir firmada yazılım ve E-ticaret yöneticiliği yapmaktaydı. Mesleğime başladığımdan bu yana teknik ve dijital kısımda bana hep katkı sağladı ve desteğini hiç esirgemedi. 2018 yılında keskin bir karar ile istifa ederek birlikte çalışmaya karar verdik. Bu karar doğrultusunda daha iyi işler başarabilmek için stüdyomuzu hizmete açtık. Ben görsel tarafta Barbaros ise dijital tarafta tek bir beyin olup, güzel bebeklerimizin enerjileri ile hep üretmeye devam ettik.


Sizlere hizmet verirken hep şunu düşünüyorum, çocuklarınıza bırakacağınız en güzel miraslardan biri olacak bu güzel fotoğraflar. Bu yüzden hep sadeliği tercih ettim ve firmamımızın ismini bu yüzden NATURAL OBJEKTİF koyduk.

Siz değerli ailelerimizin en özel günlerinde yanında olup mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek, bizler içinde hep bir mutluluk olacaktır.

naturalobjektif_hakkimizda